Salony rowerowe W. Kadrzyński

O nas

Jesteśmy na rynku od 1994r. Początkowo nasz sklep mieścił się przy zajezdni tramwajowej przy al. Wojska Polskiego. Salon Rowerowy W.Kadrzyński przy ul. Piotra Skargi powstał w 2001r. Historia tego miejsca jest bardzo ciekawa, ponieważ kiedyś w tym budynku także znajdowała się zajezdnia tramwajowa – z powozami konnymi. Do dnia dzisiejszego do drzwi naszego sklepu prowadzą tory z dawnego okresu. W przeciągu kilkunastu lat modernizowaliśmy i zmienialiśmy sklep dostosowując się do najnowszych trendów branży rowerowej. Punkt przy ulicy Jagiellońskiej powstał w 2015 roku. Mieści się w miejscu w którym poprzednio był sklep firmowy Szczecińskiej wytwórni alkoholu STARKA. Nawiązując do historii tego miejsca wewnątrz sklepu spotkacie państwo zabytkową, dębową beczkę po wspomnianym wcześniej trunku.

Nasze salony

Posiadamy 2 punkty sprzedaży. Oba znajdują się w Szczecinie, dość blisko centrum miasta.

W naszych sklepach pracuje wykwalifikowana kadra która bez najmniejszego problemu doradzi i pomoże w zakupie roweru, akcesoriów, odzieży i czego tylko będziesz potrzebował.

W każdym z naszych sklepów znajduje się również serwis. Nasi serwisanci zaopiekują się twoim rowerem, wykonując naprawy na najwyższym poziomie.

NASZE SALONY

Jeden sklep – dwa punkty w Szczecinie

KS. PIOTRA SKARGI 2071-423 SZCZECIN

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 11.00 – 19.00

SOBOTA 11.00-14.00

UL. JAGIELLOŃSKA 3270-382 SZCZECIN

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 11.00 – 19.00

SOBOTA 10.00-14.00