SALONY ROWEROWE WOJCIECH KADRZYŃSKI | PROWADZONE PRZEZ PROFESJONALNYCH KOLARZY | JEDEN SKLEP - DWA PUNKTY SPRZEDŻY | sklep@kadrzynski.pl

Rowery Kadrzyński – Sklep, serwis i naprawa rowerów Szczecin2021-02-03T12:32:06+00:00
sklep rowerowy szczecin Kadrzysnki logo

W. KADRZYŃSKI
SALONY ROWEROWE

Jesteśmy na rynku od 1995r.

O NAS

Jesteśmy na rynku od 1995r.

Początkowo nasz sklep mieścił się przy zajezdni tramwajowej przy al. Wojska Polskiego. Salon Rowerowy Kadrzyński przy ul. Piotra Skargi 20 powstał w 2001r. Historia tego miejsca jest bardzo ciekawa, ponieważ kiedyś w tym budynku także znajdowała się zajezdnia tramwajowa – z powozami konnymi. Do dnia dzisiejszego do drzwi naszego sklepu prowadzą tory z dawnego okresu. W przeciągu kilkunastu lat modernizowaliśmy i zmienialiśmy sklep dostosowując się do najnowszych trendów branży rowerowej. Punkt w Szczecinie przy ulicy Jagiellońskiej 32 powstał w 2015 roku. Mieści się w miejscu w którym poprzednio był sklep firmowy Szczecińskiej wytwórni alkoholu STARKA. Nawiązując do historii tego miejsca wewnątrz sklepu spotkacie państwo zabytkową, dębową beczkę po wspomnianym wcześniej trunku.

NASZE SALONY

Oba nasze punkty posiadają sklep i serwis rowerowy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty rowerów szosowych, górskich, crossowych, elektrycznych, miejskich/trekkingowych. Posiadamy w swojej ofercie rowery marki SCOTT, UNIBIKE, CUBE.

Jeśli nadal nie wiesz, który rower jest dla Ciebie, wskocz do jednego z naszych sklepów rowerowych w Szczecinie – na pewno pomożemy Ci w wyborze idealnego jednośladu!

Szukając akcesoriów rowerowych trafisz u nas na najlepsze marki w branży. ENDURA, ASSOS, SHIMANO, WAHOO, GARMIN, FIZIK, THULE, SYNCROS, MOON.

Dodatkowo, zapraszamy na zakupy do naszego sklepu online

pod adresem https://sklep-kadrzynski.pl/

SALON I SERWIS
SALON I SERWIS

KS. PIOTRA SKARGI 20

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 11.00 – 19.00

SOBOTA 10.00-14.00

SALON I SERWIS
SALON I SERWIS

JAGIELLOŃSKA 32

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 11.00 – 19.00

SOBOTA 10.00-14.00

ROWERY I AKCESORIA

W naszych sklepach pracuje wykwalifikowana kadra która doradzi i pomoże w zakupie roweru, akcesoriów, odzieży i czego tylko będziesz potrzebował.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
FACEBOOK
INSTAGRAM
tel. 91 421 34 21
sklep@kadrzynski.pl

SPECJALNE OFERTY

Oferty specjalne i aktualne promocje znajdziesz w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU