SALONY ROWEROWE WOJCIECH KADRZYŃSKI | PROWADZONE PRZEZ PROFESJONALNYCH KOLARZY | JEDEN SKLEP - DWA PUNKTY SPRZEDŻY | sklep@kadrzynski.pl

Rowery Kadrzyński – Sklep, serwis i naprawa rowerów Szczecin2019-02-25T12:04:52+00:00
sklep rowerowy szczecin Kadrzysnki logo

W. KADRZYŃSKI
SALONY ROWEROWE

Jesteśmy na rynku od 1995r.

O NAS

Jesteśmy na rynku od 1995r. Początkowo nasz sklep mieścił się przy zajezdni tramwajowej przy al. Wojska Polskiego. Salon Rowerowy W.Kadrzyński przy ul. Piotra Skargi powstał w 2001r. Historia tego miejsca jest bardzo ciekawa, ponieważ kiedyś w tym budynku także znajdowała się zajezdnia tramwajowa – z powozami konnymi. Do dnia dzisiejszego do drzwi naszego sklepu prowadzą tory z dawnego okresu. W przeciągu kilkunastu lat modernizowaliśmy i zmienialiśmy sklep dostosowując się do najnowszych trendów branży rowerowej. Punkt przy ulicy Jagiellońskiej powstał w 2015 roku. Mieści się w miejscu w którym poprzednio był sklep firmowy Szczecińskiej wytwórni alkoholu STARKA. Nawiązując do historii tego miejsca wewnątrz sklepu spotkacie państwo zabytkową, dębową beczkę po wspomnianym wcześniej trunku.

NASZE SALONY

Posiadamy 2 punkty sprzedaży. Oba znajdują się w Szczecinie w centrum miasta.

W naszych sklepach pracuje wykwalifikowana kadra która bez najmniejszego problemu doradzi i pomoże w zakupie roweru, akcesoriów, odzieży i czego tylko będziesz potrzebował.

W każdym z naszych sklepów znajduje się również serwis. Nasi serwisanci zaopiekują się twoim rowerem, wykonując naprawy na najwyższym poziomie.

SALON I SERWIS
SALON I SERWIS

KS. PIOTRA SKARGI 20

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 11.00 – 19.00

SOBOTA 11.00-14.00

SALON I SERWIS
SALON I SERWIS

JAGIELLOŃSKA 32

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 11.00 – 19.00

SOBOTA 10.00-14.00

ROWERY I AKCESORIA

W naszych sklepach pracuje wykwalifikowana kadra która doradzi i pomoże w zakupie roweru, akcesoriów, odzieży i czego tylko będziesz potrzebował.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
FACEBOOK
INSTAGRAM
tel. 91 421 34 21
sklep@kadrzynski.pl

SPECJALNE OFERTY

Oferty specjalne i aktualne promocje znajdziesz w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU