SALONY ROWEROWE WOJCIECH KADRZYŃSKI | PROWADZONE PRZEZ PROFESJONALNYCH KOLARZY | JEDEN SKLEP - DWA PUNKTY SPRZEDŻY | sklep@kadrzynski.pl

Rowery Kadrzyński – Sklep, serwis i naprawa rowerów Szczecin2021-12-08T12:24:40+00:00
sklep rowerowy szczecin Kadrzysnki logo

W. KADRZYŃSKI
SALONY ROWEROWE

Jesteśmy na rynku od 1995r.

O NAS

Jesteśmy na rynku od 1995r.

Początkowo nasz sklep mieścił się przy zajezdni tramwajowej przy al. Wojska Polskiego. Salon Rowerowy Kadrzyński przy ul. Piotra Skargi 20 powstał w 2001r. Historia tego miejsca jest bardzo ciekawa, ponieważ kiedyś w tym budynku także znajdowała się zajezdnia tramwajowa – z powozami konnymi. Do dnia dzisiejszego do drzwi naszego sklepu prowadzą tory z dawnego okresu. W przeciągu kilkunastu lat modernizowaliśmy i zmienialiśmy sklep dostosowując się do najnowszych trendów branży rowerowej.

Punkt w Szczecinie przy ulicy Duńskiej 21B – Planowane otwarcie 19.02.2022r.

NASZE SALONY

Oba nasze punkty posiadają sklep i serwis rowerowy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty rowerów szosowych, górskich, crossowych, elektrycznych, miejskich/trekkingowych. Posiadamy w swojej ofercie rowery marki SCOTT, UNIBIKE, CUBE.

Jeśli nadal nie wiesz, który rower jest dla Ciebie, wskocz do jednego z naszych sklepów rowerowych w Szczecinie – na pewno pomożemy Ci w wyborze idealnego jednośladu!

Szukając akcesoriów rowerowych trafisz u nas na najlepsze marki w branży. ENDURA, ASSOS, SHIMANO, WAHOO, GARMIN, FIZIK, THULE, SYNCROS, MOON.

Dodatkowo, zapraszamy na zakupy do naszego sklepu online

pod adresem https://sklep-kadrzynski.pl/

SALON I SERWIS
SALON I SERWIS

KS. PIOTRA SKARGI 20

GODZINY OTWARCIA

PON-PT 11.00 – 19.00

SOBOTA 10.00-14.00

SALON I SERWIS

DUŃSKA 21B

PLANOWANE OTWARCIE SKLEPU

19.02.2022r.

WKRÓTCE GODZINY OTWARCIA ZOSTANĄ ZAKTUALIZOWANE

ROWERY I AKCESORIA

W naszych sklepach pracuje wykwalifikowana kadra która doradzi i pomoże w zakupie roweru, akcesoriów, odzieży i czego tylko będziesz potrzebował.

PRZEJDŹ DO SKLEPU
FACEBOOK
INSTAGRAM
tel. 91 421 34 21
sklep@kadrzynski.pl

SPECJALNE OFERTY

Oferty specjalne i aktualne promocje znajdziesz w naszym sklepie internetowym

PRZEJDŹ DO SKLEPU